Onze contactgegevens:

Solidagro
Mercatorstraat 81
9100 Sint-Niklaas
Telefoon: 00 32 (0)3 777 20 15
Fax: 00 32 (0)3 766 36 41
E-mail: info@solidagro.be
0410.7573.386


Medewerkers in Sint-Niklaas


 

 

Tim De Roeck
Directeur
tim.deroeck@solidagro.be

 


 

Jan Mertens
Financieel & Administratief Coördinator
jan.mertens@solidagro.be

 


Lien Verstraete
Coördinator educatieve werking
lien.verstraete@solidagro.be

 


 

Inge Pauwels
Donorrelaties en Themacampagnes
inge.pauwels@solidagro.be


 

Stefanie Devloo
Educatief medewerker volwassenen
stefanie.devloo@solidagro.be


 

Jeroen Boshart
Educatief medewerker Dwagulu Dekkente
jeroen.boshart@solidagro.be 


 


Wim Vereecken
Programmabeheerder West-Afrika
wim.vereecken@solidagro.be

 


Pascal Van Driessche
Programmabeheerder Filipijnen & Bolivia
pascal.vandriessche@solidagro.be

 


Fanny Polet
Programmacoördinator Solidagro/G3W/Kiyo
fanny.polet@kiyo-ngo.be

 


Medewerkers in het Zuiden

Jaap Op de Coul
Landenvertegenwoordiger Bolivia
jaap.opdecoul@solidagro.be

Sarah Goyens
Landenvertegenwoordiger Mali & Burkina Faso
sarah.goyens@solidagro.be

Hans Schaap
Landenvertegenwoordiger Filipijnen
hans.schaap@solidagro.be

Doudou Diallo
Landenvertegenwoordiger Senegal & Gambia
Solidagro.dakar@gmail.com 

 


Share Button